Recital perkusyjno-basowy ze Ślimakiem

Data:5 lipca 2019Godz:19:00 – 21:00

5 lipca zapraszamy do Stacji Mikrostyk – tam od 19:00 Ślimak wraz z basistką Anią Brachaczyk otworzą warsztaty, przedstawią nam recital perkusyjno – basowy, przeprowadzą otwartą dyskusję dla fanów perki i basu, zaproszą do wspólnego grania.

Warsztaty indywidualne odbędą się 6 lipca, na Salce Muzycznej w Gniewie, w godzinach 12:00 – 17:00 – indywidualne porady i konsultacje dla uczestników – ustawianie ciała i rąk, nauka grania – indywidualne konsultacje będą trwały 45 min dla dwóch osób jednocześnie. Zapisy u Piotra Olszewskiego: tel 502 899 962, mail furia2002@wp.pl .

Spotkania muzyczne z muzykami Acid Drinkers to nie nowość w naszym mieście. Warsztaty ze Ślimakiem i innymi artystami z jego składu (Acid Drinkers, Flapjack) odbywały się w Gniewie w 2006 i 2009 roku, i cieszyły się dużą ilością uczestników, wielką dawką dobrej, solidnej muzy oraz świetnymi imprezami ;-).

Maciej „Ślimak” Starosta jest w czołówce najlepszych bębniarzy w Polsce. Razem z poznańskim stowarzyszeniem Anatomia Rocka realizuje projekt edukacyjny dla młodzieży i dorosłych, którzy interesują się grą na perkusji. Z gniewskim Centrum Muzycznie Aktywnych nawiązaliśmy z nimi współpracę i zorganizowaliśmy dwudniowe warsztaty perkusyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *